Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Суперліга. Анонс 4 туру

0
47

04.09.2021.17:00. ст. «Будівельник», Кривий Ріг.

ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) — ФК «Авангард» (Покров)

Минув тиждень і Футбол у рамках Суперліги Дніпропетровської області повертається на стадіони, а це значить, що найближчий уікенд подарує черговий тур змагань. ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) та ФК «Авангард» (Покров) зустрінуться на стадіоні «Будівельник» у Кривому Розі. Судячи по останніх іграх, підопічні Олега Студнікова почувають себе досить впевнено. Практичні футболісти, Покровці, фізично налаштовані підійматися угору, тож будуть намагатися відбирати очки у криворіжців. Цікаво подивитися!

 

05.09.2021.14:00. смт. Петриківка.

ФК «Оріль» (Царичанський р-н) — «Команда Дніпра» (Дніпро)

Дві чергові команди ФК «Оріль» (Царичанка), та «Команда Дніпра» (Дніпро), у якої поки що не дуже результативно складається ситуація в цьому Чемпіонаті, зустрінуться на стадіоні господарів у Петриківці. Досить майстерні ігри нам показує «Оріль», а «Команда Дніпра», яка ще не отримала своєї перемоги, має серйозний настрій. Тож чекаємо на чудовий футбол від обох команд!

 

05.09.2021.16:30. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро.

СК «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) — ФК «Дружба» (Кривий Ріг)

Обидві команди отримали мінімальні перемоги у минулому турі. Відмітимо, що виїзне протистояння буде досить складним для команди ФК «Дружба», але для СК «Дніпро-1 Борисфен», хоча матч і домашній, грати проти переможця Суперкубку буде не легко. Після трьох зіграних турів, безумовно Криворіжці виступають головним фаворитом в майбутньому протистоянні, але недооцінювати молодих футболістів Дніпрян точно не стануть.

 

05.09.2021.17:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро.

ФК «Тополь» (Дніпро) — ФК «АГРО-КМР» (Троїцьке)

Одноосібний лідер на даний момент «АГРО-КМР» (Троїцьке) продовжує свою ходу, і тепер повинен витримати випробування ще однією командою. Середня сходинка, на якій зараз опиняється ФК «Тополь», завдяки атакуючій грі в останніх зустрічах, дає надії на більше, але потрібна чітка реалізація. Удачі командам !


05.09.2021.17:00. ст. «Шахтар», Павлоград.

ФК «Павлоград» — «ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг)

ФК «Павлоград» поки явно не щастить в «вишці» і складно щось протиставити досвідченим командам. Але є і позитивна тенденція, в матчі з ФК «Дружба» та ФК «Лозуватка» команда змогла забити свої голи в турнірі. Футболісти «ДЮСШ-1-Кривбас-84» повністю сконцентровані і рухаються далі. Впевненості обом командам!

 

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ