У м. Дніпро відбулось проведння зонального етапу Спартакіади ДПС України

0
27

У минулу п’ятницю, 3 вересня, у м. Дніпро вперше в історії нашого міста стартувала Спартакіада працівників Державної податкової служби України 2021 року. У цьому році проведення Спартакіади серед збірних команд працівників апарату ДПС, Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, головних управлінь ДПС в областях, місті Києві, міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків було заплановано у два етапи: зональні змагання з міні-футболу, волейболу та настільного тенісу та фінальні змагання серед збірних команд – переможців зональних змагань.

Саме м. Дніпро було обрано одним з місць проведення першого етапу, до якого прибули працівники ГУ ДПС у Дніпропетровській області, ГУ ДПС у Запорізькій області, ГУ ДПС у Полтавській області, ГУ ДПС у Харківській області, ГУ ДПС у Донецькій області, ГУ ДПС у Луганській області та ГУ ДПС у Сумській області.

О 10-ій годині на центральній арені спортивного комплексу «Олімпійські резерви» почалось урочисте відкриття Спартакіади, у якому прийняли участь заступник міністра податкової служби України Михайло Титарчук, начальник державної податкової служби у Дніпропетровській області Ганна Чуб, Голова Асоціації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів, Голова Асоціації пляжного футболу України Василь Андрухів, директор ДФКС Михайло Лельчицький, начальники податкової служби у Запорізькій, Полтавській, Харківській, Донецькій, Луганській та Сумській областях, 147 учасників Спартакіади та їх вболівальники. На старті урочистої церемонії відкриття пролунав гімн нашої держави, після чого Михайло Титарчук привітав всіх учасників змагань, побажав кожному міцного здоров’я та перемоги найсильнішій команді. До його привітань приєдналась і Ганна Чуб, яка у стислому виступі запевнила, що Дніпро кожен рік готовий приймати змагання такого рівня, а Михайло Лельчицький передав привіт усім присутнім від учасників Олімпіади у Токіо, які є випускниками ДФКС. Після цього слово взяв Віктор Андрухів, який від Української Асоціації футболу вручив почесним гостям подарунки у вигляді вишиванки та м’ячів з автографами гравців національної збірної команди України з футболу. Закінчилася церемонія відкриття виступом дівчат – черлідірш та святковим феєрверком.

Прийшов час самих змагань. Всі 7 команд – учасниць з міні-футболу перейшли на відповідні майданчики та почали змагатися за головний трофей першого етапу Спартакіади – можливу участь у фінальній частині змагань. Протягом двох днів вболівальники підтримували свої команди, а футболісти намагалися забити якомога більше м’ячів у ворота суперників.

На церемонію нагородження команди вийшли виснажені, але звичайно, з міцністю в ногах. Голова Асоціації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів та заступник начальника ДПС у Дніпропетровській області Валерій Леонов подякували учасникам за яскравий футбол та почали роздавати подарунки. Кращим воротарем змагань став воротар команди ГУ ДПС у Запорізькій області Артем Коваленко; приз кращого захисника пішов до рук захисника команди ГУ ДПС у Луганській області Чумака Юрія, а кращим нападником став працівник місцевого ГУ ДПС Сергій Дубовик. Кубок за третє місце та бронзові нагороди отримали футболісти з команди ГУ ДПС у Луганській області; кубок за друге місце та срібні медалі пішли до лав футболістів команди ГУ ДПС у Запорізькій області, а золоті медалі та красень кубок переможця під святкове конфетті та димову завісу отримали футболісти команди ГУ ДПС у Дніпропетровській області.

Головним фактором проведення відбірного етапу Спартакіади у м. Дніпро залишається робота щодо популяризації футболу серед різних верств населення у нашому регіоні, а також пропаганда здорового способу життя як серед футболістів – аматорів, так і працівників у різних професійних галузях!

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ