Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Суперліга. Звіт 4 туру

04.09.2021.17:00. ст. «Будівельник», Кривий Ріг.

ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) — «Авангард» (Покров) — 2:2 (1:1)

Голи: Насекін Олег, 15′, Бука Ігор, 85′ — Слободяк Олександр, 40′, 90+4′.

Попередження: Баштаннік Андрій, 65′, Балабас Олексій, 88′ — Гулієв Аріф, 59′, Солтан Олександр, 83′, Слободяк Олександр, 90+5′.

Перед нами команди ФК «Лозуватка» та «Авангард», які знаходяться поряд у турнірній таблиці і показують нам нічійний результат. Матч розпочався у доволі високому темпі, футболісти не стали втрачати час на розвідку та відразу кинулися в атаку. Небезпечні хвилі с перших хвилин на гольові моменти, створювали обидві команди. Вже на 15-й хвилині рахунок відкрили криворіжці, де голом відзначився Насекін Олег, зробивши якісне забігання, і влучивши у сітку воріт головою! Далі пресинг став ще активніший, наприкінці першого тайму покровці зрівняли рахунок, Слободяк Олександр вийшовши із голкіпером суперника один на один, забиває свій гол. Із рахунком 1:1 гравці вийшли на другий тайм, який був насичений на ємоціі й тим самим, на попередження. Відзначається голом  Бука Ігор, на 85-й хвилині, та футболісти не розслаблялися, але діагональне закидання на Слободяка Олександра який замкнув cвій м’яч у сітку воріт, вирішило результат цього поєдинку на останніх додаткових хвилинах. В такому темпі гра виявилася результативною для обох команд та завершився нічиєю 2:2.

05.09.2021.14:00. смт. Петриківка.

«Оріль»(Царичанський р-н) — «Команда Дніпра» (Дніпро) — 6:0 (3:0)

Голи: Пімонов Антон, 6′, 47′, 63′, 79′, Маргарян Арамаіс, 16′, Хруленко Андрій, 34′.

Попередження: Корж Максим, 44′, Стратій Євген,72′ — Лопатенко Максим,34′.

У стартовому поєдинку четвертого туру в неділю, 5-го вересня між собою зустрічалися команди «Оріль» та «Команда Дніпра». Підопічні Максима Білика показали нам видовищний і цікавий матч, багатий на голи. Гості у сою чергу, нажаль, не відзначилися зовсім. Господарі додавали в атаці та зовсім позбавляли гостей можливості перейти половину поля. Проблеми у «Команди Дніпра» розпочалися одразу ж – вже на 6-й хвилині успішно виконує постріл Пімонов Антон, не задовго до нього приєднується Маргарян Арамаіс, який відзначається на 16-й хвилині. Здавалося, суперники повинні йти якомога швидше уперед, але тиск був не простий. Атака на атаці, й забиває Хруленко Андрій, 34-та хвилина. Початок другої половини гри також розпочався досить насичено. На перших хвилинах відзначається той самий гравець Пімонов Антон, класний гол! Далі Пімонов забив ще два голи, які затвердили переможний рахунок у цьому матчі 6:0.

05.09.2021.16:30. ст.»Молодіжний Парк», Дніпро.

СК «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) — ФК «Дружба» (Кривий Ріг) — 0:2 (0:1)

Голи: Соколан Євгеній, 29′, Петриченко Віталій, 49′.

Попередження: Федорчинко Ігор, 85′ — Янюк Олексій, 54′, Кладов Ігор,75′, Старобайт Віктор, 78′.

Гра видалася складною, але азартною — незважаючи на те, що перший тайм завершився з рахунком 0:1 на користь гостей із Кривого Рогу, де відзначився Соколан Євгеній та у другому таймі Петриченко Віталій. Підопічні Федоренка Миколи поступаються у цьому матчі ігровою реалізацією. Гості володіли ігровою перевагою, створювали небезпечні моменти й загрожували воротам суперника, чого не вистачало футболістам Дніпра. ФК «Дружба» вперше зустрілися з СК «Дніпро-1-Борисфен» і зуміли здобути три очки на виїзді.

05.09.2021.17:00. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро.

ФК «Тополь» (Дніпро) — «АГРО-КМР» (Троїцьке) — 2:3 (0:2)

Голи: Шойнов Назар, 29′(АГ), Ярошенко Іван, 49′, Легкий Роман, 85′ — Петренко Євген, 30′, Дрозд Євген, 64′.

Попередження: Поротіков Андрій, 38′, Муховиков Антон, 40′, Герасимов Ярослав, 41′, Авдєєнко Владислав, 42′, Сідор Денис, 81′ — Тарасов Іван, 88′.

Вилучення: Герасимов Ярослав, 52′.

Перша половина матчу видалася не дуже приємною для господарів поля. Вималювалося це першим забитим голом дніпрян, але у власні ворота. Другий м’яч залетів у ті самі ворота вже від суперника, одразу як розвели після стартового сигналу. Легкий перший тайм для лідерів цього туру. Заряджений на цікаві моменти був і другий тайм, де ФК «Тополь» забиває свій гол, автором якого стає Ярошенко Іван. Незадовго, Дрозд Євген відправляє м’яч у сітку, і робить рахунок 1:3. Футболісти дніпра не здавалися, та відзначилися ще одним голом на 85-ій хвилині, який оформив Легкий Роман. Переважання з боку суперника не лишило часу для того, аби господарі зрівняли рахунок. Поєдинок завершується із рахунком 2:3 на користь «АГРО-КМР», які тримають своє місце на першій сходинці у турнірній таблиці!

05.09.2021.17:00. ст. «Шахтар», Павлоград.

ФК «Павлоград» — «ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг) — 1:4 (1:2)

Голи: Коваленко Владислав, 29′ — Заровний Владислав, 30′, 42′ , Благоренко Владислав, 90′, Максименко Ілля, 90+1.

Попередження: Ситник Тарас, 65′, Буков Євгеній, 69′, Махоник Артем, 73′, Козенко Дмитро, 90+1 — Селедцов Євгеній, 12′, Паєвський Артем, 69′, Бокулєв Богдан, 90+1.

В останньому матчі 4-го туру зустрілися команди ФК «Павлоград» та «ДЮСШ-1-Кривбас-84», де підопічні Платонова більше володіли ініціативою, частіше та інтенсивніше атакували, й першу половину зустрічі завершили з комфортною перевагою 1:2. Після перерви гості довели свою перевагу до розгрому, реалізувавши ще дві нагоди. Павлоградців вистачило на гол престижу. Більше командам до завершення поєдинку відзначитися голами не вдалося, тож «ДЮСШ-1-Кривбас-84» впевнено перемагає завершивши цю гру із рахунком 1:4.