Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Друга ліга. Звіт 7-го туру

0
58

09.10.2021. 15:00. ст. «Кристал», смт. Губиниха

«Кристал» (Губиниха) — «Збірна Миколаївської ОТГ» — 4:2 (2:0)

Голи: Джигайло Артем, 26′, Петрович Ростилав, 29′, 75′, Марченко Олександр, 70′ — Безверхий Олексій, 53′, Грінько Владислав, 60′.

Досить цікаво розпочався перший матч 7-го туру. Як показує статистика, «Кристал» займають не погану позицію в цьому турнірі, де ділять місце серед лідерів. Щодо ситуації «Збірної Миколаївської ОТГ», потрібно вириватися вгору якомога скоріше, тож забиті м’ячі команді конче потрібні. На цьому єтапі, гравці обох колективів показали не поганий футбол, в якому забивали обидві команди. Яскраві моменти, та головне, що була присутня гідна реалізація. Господарі поля першими відкрили рахунок в цьому матчі, відзначився Джигайло Артем. Та згодом, його партнер по команді Петрович Ростилав забив ще одного шкіряного, зробивши рахунок 2:0. На почтаку вже другого тайму, гості поля виглядали інакше, взяли володіння під свій контроль, і на перших хвилинах відначилися забитим м’ячем. Безверхий Олексій на 53-ій хвилині, та згодом до нього приєднався  Грінько Владислав, який зрівняв рахунок. Напруженість гравців обох сторін відчувалася добре наприкінці матчу, та не без голів й надалі. Марченко Олександр влучає в сітку воріт суперника, опережаючі хід гри. Заключним моментом став гол Петровича Ростислава, який оформив дубль в цьому матчі для своєї команди.

09.10.2021. 16:00. ст. «Локомотив», Синельникове.

ФК «Легіон» (Синельникове) — ФК «Фенікс» (Іларіонове) — 8:0 (6:0)

Голи: Чорний Сергій, 5′, 38′, Гаврющенко Віталій, 18′, +22′, 24′, Воробець Ярослав, 30′, Тимофеев Егор, 53′, Сиротей Сергій, 75′.

Попередження: Глушков Павло, 69′ — Тимофеев Егор, 10′.

Другим матчем 7-го туру повна ініціатива була на боці лідерів цього турніру. Де підопічні Сільченко Станіслава розгромили ФК «Фенікс». Підопічні Фахірова Дмитра на даний момент розташовуються в середині турнірної таблиці, тож така поразка досить не приємна, і свідчить про те, що команді якомога швидше тепер потрібно виходити з нелегкої ситуації. Наступний суперник — СК «Січеслав», вважаємо, що колектив прийде до тями, й виправить свої помилки, які так і не вдалося закрити проти лідера. ФК «Легіон» користуючись своїми вміннями на полі впевненно рухається далі, маючи вісімнадцять очок в турнірній сходинці. Наступний суперник —  «Колос», тож переможці почувають себе досить розслаблено. Але не слід недооцінювати свого суперника. Попереду нас чекає час для великих перемог та виправлень. До зустрічі на футбольних полях!

10.10.2021. 13:00. с. Гвардійське.

СК «Січеслав» (Черкаська ОТГ) — ФК «Темп» (Тернівка) — 0:3 (0:2)

Голи: Сафонов Андрій, 27′, Бучковський Євген, 44′, Константінов Микита, 56′.

Попередження: Ісаев Данііл, 22′, Вовчик Єгор, 86′ — Константінов Олександр, 22′, Константінов Микита, 80′.

Видалення: Константінов Микита, 86′.

В даному матчі зустрілися команди, які розташовуються досить далеко один від одного. ФК «Темп» наразі займає четверте місце в цьому турнірі, тож колективу потрібна повна концентрація, та якомога більше забитих м’ячів, що футболісти нам і продемонстрували. СК «Січеслав», в свою чергу, добре трималися. Ситуація виглядала для команди не з легких, але боролися до останнього. Вже в середині  першої половини матчу, всю ініціативу беруть на себе гості поля. На 27-ій хвилині Сафонов Андрій відкриває рахунок. Далі, на останніх хвилинах тайму, гол у роздягальну кидає Бучковський Євген. Друга половина матчу виглядала так само, на 56-ій відзначився Константінов Микита, де закріпив переможний рахунок для своєї команди 0:3. Після чого, господарі посилилися в обороні, та не дозволили собі більше пропустити. Вітаємо «Тернівців» з впевненою перемогою!

10.10.2021. 15:00. ст. «ім. А.В. Скорука», Томаківка.

«Перше Травня» (Томаківка) — ФК «Олімп-2» (Кам`янське) — 4:0 (2:0)

Голи: Леміш Євген, 16′, Давиденко Євген, 20′, Повалій Владислав, 71′, 81′.

Попередження: Смірнов Ілля, 76′ — Зазовський Данііл, 70′.

Завершальний матч 7-го туру відбувся між командами, які у минулих своїх поєдинках зіграли однаково на перемогу, заробивши свої три очки. Цього разу ФК «Олімп-2» продемонстрували не поганий пресинг на старті зустрічі. Але сильний суперник «Перше Травня» впевнено робить свою справу, та на 16-ій хвилині Леміш Євген відкриває рахунок. Через декілька хвилин включається партнер по команді також, Давиденко Євген подвоює перевагу. Після цього, команди грали в одночас динамічніше, розуміли ситуацію, та в ході гри були спокійнішими. Наприкінці матчу, «Томаківці» також відзначилися двома забитими м’ячами. Повалій Владислав оформлює дубль в цьому матчі, закріпивши рахунок переможними 0:4.