17.10.2021. 16:30. ст. «Металург», Кривий Ріг. Кубок області, гр. «А»

«ДЮСШ-1-Кривбас-84» (Кривий Ріг) — ФК «Дружба» (Кривий Ріг) — 3:0 (2:0)

Голи: Чепурко Юрій, 14′, Благаренко Владислав, +19′, Лєбєдєв Олександр, 89′.

Попередженя: Старовойт Віктор, 18′.

Стартував 4-й тур Кубка області між достатньо бойовими колективами «ДЮСШ-1-Кривбас-84» та ФК «Дружба». В даному матчі кріворізьке дербі вдалося тільки для однієї команди, де номінальні господарі відзначилися трьома забитими голами. Досить важлива перемога для підопічних Валентина Платонова, футболісти дійсно виглядали жваво, добре оборонялися і масивно атакували. Вже на 14-ій хвилині матчу відкрив рахунок Чепурко Юрій, влучивши у сітку воріт суперника. На 19-ій, Благаренко Владислав заробляє, й реалізовує пенальті для своєї команди. Рахунок пешого тайму таким і залишився до фінального свистка. В другій половині матчу, номінальні господарі сміливо розпочали, і розіграли непогану комбінацію. Та нажаль, без реалізаціі. Лідерам турніру не вдалося забити жодного шкіряного в цьому протистоянні. А ось «ДЮСШ-1-Кривбас-84» відправляє ще один переможний м’яч на свій рахунок, який закріплює Лєбєдєв Олександр на останніх хвилинах матчу. Вітаємо команду з впевненою, та не легкою перемогою!

17.10.2021. 17:30. ст. «Олімпійські резерви», Дніпро. Кубок області, гр. «А»

ФК «Легіонер» (Дніпро) — «Авангард» (Покров) — 4:2 (2:0)

Голи: Серебур Даніель, 30′, Ібрагім Белал, 37′, Гве Фонтем Беклі, +83′, Тіам Юссу, 90+3 — Багнюк Даніїл, 73′, Слободяк Олександр, +86′.

Попередження: Ібрагім Белал, 4′, Оуедраого Муміні, 14′, Н’яме Роберт Кінгслі, 25′, Мікайла Саддам, 46′, Тіам Юссу, 81′ — Голобородько Ігор, 21′, Коваленко Іван, 61′.

Вилучення: Н’яме Роберт, 41′.

Напружена зустріч між командами ФК «Легіонер» та «Авангард». Покровці завітали до Дніпра, в гості до клуба, який домінував на своєму полі. В даному поєдинку, відсоток володіння м’ячем господарів поля у першому таймі наближався до 80-ти. Де колектив першими відкрили рахунок, та повели цей матч на свою користь, після першої половини відзначившись двома забитими голами. В другому таймі гостям вдалося проявити себе, відзначившись також двома забитими. Добра розв’язка щодо позицій футболістів на полі та непогане виконання одинадцятиметрового удару. Але надалі пресинг дніпрян значно підсилився, розворот подій став на бік підопічних Ньярко Брайта, де футболісти вибороли результативну перемогу з рахунком 4:2.

16.10.2021. 14.00. с. Троїцьке. Кубок області, гр. «Б»

«АГРО-КМР» (Троїцьке) — «Оріль» (Царичанський р-н) — 3:0

Голи: Дубовик Сергій, +20′, Дрозд Євген, 35′, +42′.

Попередження: Вовк Артем, 66′ — Мельніков Дмитро, 3′, Кравчук Олександр, 39′.

У цій групі, як завжди виглядали яскраво лідери цього турніру «АГРО-КМР». Досить складне видалося протистояння для команди «Оріль» на виїзді. Нагадаємо, що гості поля йдуть досить впевнено в цьому турнірі, але сьогодні відбулася нажаль, перша поразка для підопічних Ванди Євгена. Перша половина матчу була повністю під контролем господарів, інтенсивність пресингу гравців вражала, реалізація моментів на високому рівні, цим свідчіть рахунок 3:0. А ось у другому таймі, були шанси у команди суперників, але зіграно було чисто з обох сторін. Тому завершується це протистояння перемогою підопічних Рябоконя Валентина, з чим і вітаємо команду!

17.10.2021. 16:00. смт. Юр`ївка.  Кубок області, гр. «Б»

ФК «Агросфера» (смт. Юр‘ївка) — ФК «Тополь» (м. Дніпро) — 3:0 (1:0)

Голи: Дяченко Роман, 26′, Рябой Дмитро, 51′, Антіпов Вадим, 55′.

Попередження: Дяченко Роман, 10′, Антіпов Вадим, 69′ — Герасимов Ярослав, 15′, Кот Борис, 34′, Багацький Андрій, 60′.

В цій зустрічі, показали себе колективи, які знаходяться поруч один з одним в турнірній сходинці. Але продемонстрували себе у даній грі саме «Юр’ївці», які відзначилися трьома забити м’ячами. Авторами яких є: Дяченко Роман, Рябой Дмитро, Антіпов Вадим. Щодо ФК «Тополь», футболісти не додали в атаках, та досить опустилися в обороні. Другий тайм був також цікавим, характерність обох команд не давала сумувати гостям за полем. Так і не вдалося відзначитися підопічним Едуарда Веремеенка в цьому матчі. Тож завершується поєдинок перемогою ФК «Агросфера».Вітаємо команду!

16.10.2021. 16:30. ст. «СШ№21», Кам`янське. Кубок області, гр. «В»

ФК «Дзержинець» (Кам’янське) — ФК «Рапід» (м. Кам‘янське) — 4:0 (1:0)

Голи: Веліканов Станіслав, 41′, Яланбаєв Кирил, 50′, 57′, Шаповалов Денис, 80′.

Попередження: Балук Ярослав, 3′.

Дербі Кам’янського вдалося для ФК «Дзержинець», які заробили перші свої переможні три очки. Матч був досить напруженим, обидва колективи показували силу свого характеру, але змогли протистояти усім схемам свого суперника господарі поля. Відкривши рахунок наприкінці першого тайму, підопічні Палійчука Валерія почували себе достатньо впевнено. Вже на другий тайм, команда вийшла ще більш інтенсивнішими, та зарядили перші і останні хвилини забитими м’ячами. Вітаємо колектив з першою результативною перемогою. А колективу ФК «Рапід» бажаємо відкривати для себе ще більше можливостей, які ми точно знаємо, футболісти в змозі реалізовувати.

17.10.2021. 13:00. ст. «ім. А.В. Скорука», Томаківка.  Кубок області, гр. «В»

«Перше Травня» (Томаківка) — ФК «Легіон» (м. Синельникове) — 4:1 (2:1)

Голи: Божий Олексій, 10′, 69′, Муляр Данило, 16′, Ужвій Олександр, + 56′ — Журавель Михайло, 33′.

Попередження: Гончар Владислав, 68′.

Видалення: Гончар Владислав, 71′.

Завершальним матчем 4-го туру відбулося досить активне протистояння між двома командами лідерами, які ділять між собою перші дві сходинки в турнірній таблиці, та мають по дев’ять очок на своєму рахунку. Події в даному матчі розгорнулися досить цікаво, команди продемострували нам гарний футбол. Де ми побачили всю яскравість вже з перших хвилин матчу, футболісти з Томаківки відзначилися двома забитими голами. Та гості поля також намагалися не відставати, але вдалося віздначитися одним м’ячем на свій рахунок. В ході гри, вистачало моментів з обох сторін, але не вистачало реалізації з однієї. Одноосібним лідером гостей поля можна відзначити Журавля Михайла, який влучів у сітку воріт суперника. Та переможцями виходять з поля колектив «Перше Травня», вітаємо!