Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Суперліга. Анонс 8-го туру

0
48

23.10.2021. 12:00. смт. «Нововоронцовка».

ФК «Дружба» (м. Кривий Ріг) — «ДЮСШ-1-Кривбас-84» (м. Кривий Ріг)

Вже завтра на нас чекає криворізьке дербі! Щодо розташування команд, ФК «Дружба» відстає на три очки від «ДЮСШ-1-Кривбас-84». Минуле своє протистояння колектив поступився сильнішому супернику турніру ФК «Агро-КМР». Тож на цей раз, ми точно побачимо інший результат, який бажає очікувати кращого. А ось футболісти «кривбасу» почувають себе значно краще, але не настільки аби розслаблятися з чотирнадцятьма очками в таблиці. Чекаємо на видовищний футбол, особоливо дивлячись на те, що цей колектив вміє забивати не один, і не два м’ячі у матчі.

 

23.10.2021. 18:00. ст. «Шахта Родина». м. Кривий Ріг

ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) — ФК «Агро-КМР» (с. Троїцьке)

Початок 8-го туру відбудеться між командами, які займають гарні позиції свого становища в турнірній сходинці. Колективи, які не люблять програвати, та мають перевагу над суперником через запальний характер в кожному матчі. Вже завтра відбудеться найцікавіще протистояння на стадіоні «Шахта Родина», в місті Кривий Ріг. Хто ж забере ті самі нелегкі переможні три очки? Лідер ФК «Агро-КМР»? Чи домінант ФК «Лозуватка»? До зустрічі на футбольному полі!

 

24.10.2021. 14:00. смт. «Петриківка».

ФК «Оріль» (Царичанський район) — ФК «Павлоград»

Недільне протистояння між двома різносторонніми командами, яке відбудеться на домашньому полі ФК «Оріль». На даний момент, вся перевага з боку господарів, але це навпаки повинно заводити гостей ФК «Павлоград». Цікаво, який план у підопічних Андрія Ілляшова… Адже у команди в цьому турнірі лише одна перемога. Із задоволенням подивимося, як футболісти будуть протистояти один одному. Бажаємо результативної гри обом колективам!

 

24.10.2021. 15:30. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро

СК «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) — «Авангард» (Покров) 

Зустріч, яка відбудеться на домашньому стадіоні дніпрян в «Молодіжному Парку». Команда, яка знаходиться зараз в меншості, тримаючи за собою лише три очки. Суперник наразі не буде легким, тож потрібно щось вирішувати, й не розслаблятися на те, що гратимуть дома. Але впевненість, ще нікому не заважала, подивимося, що приготували нам на цей раз «покровці», які минуле своє протистояння мінімально поступились, але зіграли гідно

 

24.10.2021. 16:00. ст. «Академія», ФК Дніпро»

«Команда Дніпра» (Дніпро) — ФК «Тополь»

В заключному матчі 8-го туру відбудеться протистояння між середнім та останнім місцем в турнірній таблиці. Обидві, у минулих своїх поєдинках отримали поразки. Тож на цей раз, ми точно чекаємо на перевагу однієї з команд. Точно знаємо, що підопічні Едуарда Веремеенка завжди виглядають підготовлено, й тим самим, супернику важко дізнатися, які позиції їх чекають. Не будемо гадати, будемо спостерігати, й вболівати! Удачі командам.

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ