Чемпіонат Дніпропетровської області 2021/2022 Суперліга. Звіт 8-го туру

23.10.2021. 12:00. смт. «Нововоронцовка».

ФК «Дружба» (м. Кривий Ріг) — «ДЮСШ-1-Кривбас-84» (м. Кривий Ріг) — 1:0 (0:0)

Голи: Соколан Євгеній, 60′.

Попередження: Козленко Андрій, 16′, Фемісов Віталій, 74′,Тимошенко Кирило, 45′.

Криворізьке дербі відбулося на користь команди ФК «Дружба». Номінальні господарі поля мінімально обіграли своїх суперників з рахунком 1:0, де відзначився Соколан Євгеній у середині матчу. Відтепер, команди мають однакову кількість очок, чотирнадцять, відстаючи від суперників лідерів на шість очок. Матч видався досить стійким, гравці обох сторін почували себе впевнено, та повністю мали ігрову концентрацію. Не без присутності гольових моментів, але не вистачало реалізації. Тож завершується цей поєдинок перемогою підопічних Переверзія Руслана.

23.10.2021. 18:00. ст. «Шахта Родина». м. Кривий Ріг

ФК «Лозуватка» (Криворізький р-н) — ФК «Агро-КМР» (с. Троїцьке) — 3:3 (3:2)

Голи: Шрамко Віталій, 13′, Тарасюк Максим, 43′ ,Кудь Антон, +45′ — Дрозд Євген, 23′, Петренко Євген, 41′, Петренко Артем, 88′.

Попередження: Швидкий Віталій, 63′, Баштаннік Андрій, 78′.

Запекле протистояння між лідерами цього турніру, яке завершилося із бойовим нічийним рахунком 3:3. Цікавий та видовищний матч, який відбувся на стадіоні «Шахта Родина», де впевнено себе почували ФК «Лозуватка» на домашньому полі, це проявилося вже на 13-ій хвилині матчу, відкрив рахунок Шрамко Віталій, точнісенько закинувши м’яч у сітку воріт суперника. Згодом, гості поля зрівняли рахунок на 23-ій хвилині, забив Дрозд Євген, відзначимо, що цей гравець відзначається таки в кожному матчі. Вивів свою команду вперед Петренко Євген наприкінці першого тайму, але незадовго Тарасюк Максим знов робить рахунок рівним. Чудовий зароблений одинадцятиметровий удар, який виконав Кудь Антон, вивівши свою команду вперед. У другій половині матчу, футболісти добре пресували один одного, та заключним шкіряним Петренко Артема, завершився цей поєдинок.

24.10.2021. 14:00. смт. «Петриківка».

ФК «Оріль» (Царичанський район) — ФК «Павлоград» — 3:2 (2:1)

Голи: Зайцев Владислав, 38′, Білик Максим, 45′, Пімонов Антон, 53′ — Скарлош Андрій, +19′, Солодкий Вадим, 85′.

Попередження: Пімонов Антон, 59′, Липка Юрій, 82′, Чуйко Сергій, 87′ — Чапля Владислав, 82′, Солодкий Вадим, 83′, Махонін Артем, 90+2′.

На цей раз футболісти ФК «Павлоград» виглядали досить зібрано та жваво, навіть першими відкрили рахунок на 19-ій хвилині матчу, де відзначився Скарлош Андрій. Але згодом, ініціативу вибороли на себе «царичанці», які демонструють завжди результативний футбол. Досить цікаве протистояння показали нам обидва колективи. На даному єтапі ФК «Оріль» має на своєму рахунку шістнадцять очок в турнірній сходинці. А «павлоградці» бажають для себе кращого, маючи всього 3 очки. Бажаємо більше реалізації підопічним Андрія Ілляшова, не зупинятися, й надалі показувати свій несчерпний характер. Підопічних Максима Білика вітаємо з черговою перемогою, так тримати!

24.10.2021. 15:30. ст. «Молодіжний Парк», Дніпро

СК «Дніпро-1-Борисфен» (Дніпро) — «Авангард» (Покров) — 0:2 (0:2)

Голи: Третяк Віталій, 10′, Ємець Владислав, +31′.

Попередження: Єненко Олександр, 30′, Омелян Олександр, 53′, Шмигельський Володимир, 83′ — Третяк Віталій, 38′, Каранєдов Андрій, 55′, Бойченко Кирило, 74′, Ємець Владислав, 90+4′.

Команда СК «Дніпро-1-Борисфен» потупається в цій зустрічі вдома. «Покровці», впевнено обігрують господарів з рахунком 0:2. Щодо матчу, з легкістю відкрили рахунок гості поля вже на 10-ій хвилині, відзначився Третяк Віталій. Також подвоїв рахунок на користь своєї команди Ємець Владислав, реалізувавши пенальті на 31-ій хвилині. Гравці «Покрова» мають непогану позицію в турнірній таблиці на відміну від своїх даних суперників. Де підопічним Миколи Федоренка потрібно більше зібранності. Що продемонстрували нам , навпаки, «Авангард». Вітаємо підопічних Міщенко Дмитра.

24.10.2021. 16:00. ст. «Академія», ФК Дніпро»

«Команда Дніпра» (Дніпро) — ФК «Тополь» — 2:4 (1:1)

Голи: Лаппа Артем, 20′, Виговський Кирил, 85′ — Легкий Роман, 12′, Герасімов Ярослав, 52′, 83′, Ярошенко Іван, 90′.

Попередження: Багацький Андрій, 24′, Герасімов Ярослав, 39′, Зінченко Дмитро, 69′, Свінобой Єдуард, 73′, Шмиговський Олександр, 78′ — Шукалов Олександ, 55′, Жінчин Богдан, 90+3′

В заключному матчі 8-го туру Дніпряни поступаються гостям із Тополя. Які, добре розташовуються на четвертому місці в турнірній таблиці. У «Команди Дніпра», поки що не складається з реалізацією в цьому турнірі. Але попри все, гравцям вдалося забити в даному матчі два шкіряних, де відзначились Лаппа Артем та Виговський Кирил. Цього було значно замало, коли суперники в сою чергу відзначились чотирьма м’ячами, забивали Легкий Роман, відкривши рахунок в цьому матчі. Герасімов Ярослав, оформивши дубль та Ярошенко Іван заключним голом на останніх хвилинах гри. Вітаємо Футболстів ФК «Тополь» з черговою перемогою! Та чекаємо на наступний 10-й тур Чемпіонату, який починається в суботу 30.10.